מערכות אוורור

מערכות אוורור אולי שוכנות מאחורי הקלעים של כל בניין וחניון, אולם הן מהמערכות החיוניות ביותר בהם והן אחראיות על הפעולה הכי בסיסית עבורנו: לנשום. מערכות אוורור הן אלו שאחראיות על כך שבשגרה יוזרם לבניין בו אתם נמצאים אוויר נקי ובעת חירום, יחליפו המערכות את העשן המזוהם באוויר נקי.

מערכות אוורור Green Vent

זו הסיבה שאי-אפשר להתפשר על מערכות אוורור: בריאותכם ובריאות הסובבים אתכם חשובה מדי. זו גם הסיבה שחברת מטלפרס פתרונות חכמים פיתחה את Green Vent, מערכת אוורור ייחודית, המתקדמת מסוגה בעולם: גרין ונט היא מערכת אוורור מודולרית מתוחכמת, שמותאמת לכל מבנה ספציפי בו היא מותקנת בהתאם לגודלו ולתכנון הספציפי המאפיין אותו. בשגרה אחראית המערכת על פינוי הגזים המצטברים במבנה והזרמת אוויר נקי בכל עת. בעת חירום פועלת המערכת לפינוי מהיר של העשן המצטבר במבנה בהתאם לתקנים שהגדירו רשויות הכיבוי והזרמת אוויר נקי.

יותר מזה: בזכות מרכיביה החדשניים יוצרת גרין ונט חיסכון תפעולי משמעותי יוצרת לבעלי המבנה ולמפעיליו – היא צורכת פחות אנרגיה ומאפשרת שליטה וסנכרון בכל מערכות אוורור בקרת המבנה המשיקות לה, כגון מערכת התאורה, מיזוג האוויר, חשמל, תקשורת ועוד.

מערכות אוורור

צור קשר
שיחה מהירה
קידום אורגני במנוע חיפוש בניית אתרים
Call
Mail