מיזוג אוויר

כמו אוויר לנשימה… לכולנו מגיע לנשום אוויר נקי ובריא, וגם הסביבה שלנו זקוקה למערכות יעילות בעלות "טביעת רגל" אקולוגית מינימלית. השילוב של דרישות לאיכות חיים גבוהה, מערכות מתקדמות ומחירים תחרותיים, הביאה את חברת Metalpress Smart Solutions להציע סדרה נרחבת של מוצרי מיזוג אוויר באיכות מעולה המטפלים באוויר העובר בתוך המערכות, מהרגע יציאתו מן המפוחים המפיקים אותו ועד לשלב פיזורו בצורה, בכמות ובכיוון הרצוי.

הידע הרב שנצבר במשך השנים וביקורת איכות קפדנית מבטיחה שכל המוצרים עומדים באותה רמה גבוהה של איכות במשך עשרות שנים של ייצור. עבודה צמודה ורציפה עם מהנדסים, טכנאים ומפקחי פרויקטים מצמיח פתרונות מיזוג אוויר מקוריים העונים לדרישות הייחודיות לתפקודים הדרושים בפרויקט של כל לקוח.

פתחי גישה
פתחי גישה העשויים פח מגולוון הינם בעלי דופן כפולה המלא בחומר בידוד לקבלת בידוד תרמי מרבי. אטמים המבטיחים אטימות גם בלחצים גבוהים. התפסים המיוחדים מאפשרים גישה קלה ומהירה.

מידות
• 1MPAD – 240X375 פתח תעלה
• 2MPAD – 150X240 פתח תעלה
• 1MPAD – 240X375 פתח תעלה
• 2MPAD – 150X240 פתח תעלה

מסננים אלקטרו סטטיים
מסננים אלקטרוסטטיים רחיצים במי ברז לשימוש חוזר של חברת Duralast, הם הפתרון היעיל והזול ביותר לסינון אויר במערכות מרכזיות וביתיות כאחד, מאחר והם ניתנים לשימוש חוזר אחרי שטיפה קלה במי ברז. בהשוואה למסננים רגילים, קולטים מסננים אלה כמות כפולה של מטען אבק לפני שהם זקוקים לניקוי, הודות למבנה המיוחד והתכונה האלקטרוסטטית.

התוצאה היא חיסכון משמעותי בחומר ובשעות טיפול, 50% חיסכון בהוצאות התחזוקה של מסננים ביחידות מיזוג האוויר, וחיסכון רב בהוצאה על מסננים.

במתקנים עם דרישות סינון גבוהות ביותר, השימוש במסנני Duralast כ-pre-filter מביא לחיסכון רב הן בתחזוקה והן בבלאי של הפילטרים הסופיים.

מידות:
זמינים בגלילים ברוחבים שונים ובעובי של "½, "1 וגם "2 או כיחידות בודדות.

פלנומים/מתאמים
פלנומים מאפשרים לא רק התחברות לצנרת גמישה, אלא גם תורמים לפיזור האוויר השווה על פני המפזר. הפלנומים מיוצרים על ידינו במגוון גדול של מידות, צורות וקוטרי התחברות. ניתן לקבל אותם עם כניסת צד או כניסה עליונה.

מפוחים
מערכת מיזוג אוויר טובה מתחילה בבחירה של מפוח מצוין. מפוחים משמשים להזזת אוויר דרך המערכת והם יכולים להיות מותקנים על קיר חיצוני או מעל התקרה. בבחירת המפוח חייבים לקחת בחשבון את היכולת לדחוף את כמות האוויר שהמבנה זקוק לו.

יצור מפוחים דורש ניסיון רב ויכולות לבצע בדיקת תפוקות בתנאי לחץ, התנגדות ומהירות משתנים במעבדות עם מכשור יקר ומדויק. במקום להעתיק מוצרים מחו"ל, דוגלת חברת Metalpress Smart Solutions במדיניות של יצור ושיווק מפוחים תחת זיכיונות של חברות עולמיות המובילות בכל שטח ספציפי. דוגמה בולטת לכך הם מדפי אש PREFCO ומפוח טייפון לאוורור חניונים. שניהם מיוצרים בחברתינו בזיכיון.

מפוחי אינדוקציה
מפוחי אינדוקציה הם מפוחים צנטריפוגליים אשר פועלים בלחצים גבוהים. מפוחים אלו מייצרים זרימות אוויר בעלות עוצמה ויכולת דחיפה למרחקים, הגורפות מסות אוויר גדולות נוספות המצויות סביבם. מפוחים ייחודים אלו מתאפיינים במבנה שטוח במיוחד, המאפשרים ניצולת אופטימאלית של שטח התכנון, בשילוב מראה מינימליסטי ונעים לעין, הנטמע בסביבת החניון.

למפוחי האינדוקציה של Metalpress Smart Solutions תו תקן ישראלי ואירופאי.

מפוחי אינדוקציה TYPHOON: הדור האחרון של מפוחי אינדוקציה, מיוצר בישראל ברישיון על ידי Metalpress Smart Solutions. המפוחים השטוחים והדקים צמודים לתקרה, ואין תעלות אוויר הודות לרשת החיווט המצומצמת. המבנה המיוחד יוצר אינדוקציה הגורפת כמויות גדולות של אוויר בנוסף לזרם המרכזי. הזרם הכולל מגיע ליציאה המתוכננת עד מרחק של 90 מטר. הודות ליכולות אלו, מפוחי Typhoon הם הבחירה האידיאלית לאוורור חניוני רכב ואולמות גדולים.

יתרונות להצלחה:
• חסכון רב בהשקעה ובשימוש השוטף
• חיסכון משמעותי בבניה, הודות למבנה השטוח שאינו דורש תקרות גבוהות
• חיסכון באחזקה
• בקרת יעילות בשימוש בתוכנת CFD (Computational Fluid Design).

מפוחים ציריים
המפוחים הציריים מיועדים להוצאת עשן ולהכנסת אוויר נקי. חברת Metalpress Smart Solutions מייצרת מגוון גדול של מפוחים ציריים החל מקוטר 310 מ"מ ועד לקוטר 1000 מ"מ לתפוקות עד 60,000 מטר מעוקב לשעה, מתאפיינים בכנף אווירודינמית מיציקת אלומיניום מתכווננת, ליעילות מיטבית. למפוחים אלו צריכת זרם נמוכה יותר מאלו הנדרשים למערך תעלות יניקה, כך שהם מאפשרים חיסכון בצריכת האנרגיה וגם בעלויות התפעול.

ניתן לקבל את המפוחים בבתים רגילים או מושתקים, העשויים פח מגולוון או צבוע בצבעים אנטי קורוסיביים. המפוחים עמידים בטמפרטורה של עד 250 מעלות.

צור קשר
שיחה מהירה
קידום אורגני במנוע חיפוש בניית אתרים
Call
Mail