מחקר ופיתוח

אנחנו משקיעים במחקר ופיתוח.

כי למידה מתמדת מבחינתנו, היא כל השיפור.

מוצרים חכמים

אנחנו במטלפרס מאמינים כי הסוד ליצירת מוצרים ושירותים חכמים יותר טמונה בראש ובראשונה בלמידה. לכן, אנו גאים להשקיע משאבים ניכרים במחקר ופיתוח מוצרים ופתרונות חדשניים, לצד תכנון אופטימאלי של מערכות.

פתרונות חכמים

  • פיתוח מוצרים חכמים יותר מובילה לחיסכון משמעותי באנרגיה, בצריכת החשמל ובהקטנת עלויות הבנייה.
    1. אנו פועלים ללא הרף להקטנת "טביעת הרגל" האקולוגית של מוצרינו  באמצעות צמצום צריכת האנרגיה, זיהום הרעש ופליטת מזהמים.
  1. תוכנת CFD הייחודית לנו מסייעת לנו ליצור הדמיות תלת ממדיות ריאליסטיות של זרימת אוויר בכל חלל, ולהתאים לו במדויק את המערכות היעילות ביותר עבורו, בעלויות התקנה ואחזקה מופחתות.

החלטה חכמה

אם אתה מחפש ליהנות ממוצרים מתקדמים שיעמדו בכל התקנים המחמירים מצד אחד, אך יפחיתו לך את עלויות האחזקה מצד שני- אנחנו כאן לשירותך. הניסיון רב השנים שלנו לצד מחקר ופיתוח אינטנסיביים מאפשרים לנו לענות על הדרישות שלך במלואן.

תכנון אופטימלי מפחית עלויות

מבנים מחויבים לעמוד בתקנים הולכים ומחמירים, אך לקוחות דורשים להפחית בעלויות התקנה ואחזקה. איך עונים על אתגר שכזה?

מהנדסי Metalpress Smart Solutions משתמשים בניתוחי תוכנת CFD לכל הפרויקטים ומשלבים משוואות שימור דיפרנציאלי (מסה, אנרגיית מומנטום ליניארית וריכוז), המאפשרות תכנון מדויק של כל מערכת ואת מיקומה הנכון במבנה והתאמתה לו. תוכנת CFDמדמה את התנהגות מערכת האוורור המתוכננת, ומפיקה הדמיה תלת-ממדית ריאליסטית של זרימת האוויר בתרחישים שונים. כך מאפשרת התוכנה לבדוק התפתחות שריפה במבנה בתנאי מעבדה מבוקרים עוד בשלב התכנון, ומצביעה על רמות הרעילות, הראות, הטמפרטורה וצפיפות העשן כפי שיתפתחו במקרה חירום. השימוש בתוכנה מאפשר תכנון אופטימלי וחסכוני, המונע מצבים נפוצים של "אזורים מתים" בהם מצטבר אוויר מזוהם, כמו גם אזורים הסובלים מאוורור יתר.

איך זה עובד?

  1. יוצרים מודל תלת-ממדי ממוחשב של החניון.
  2. בהתאמה, מבצעים ניתוח מפורט המבוסס על מתווה החניון.
  3. ההדמיה בודקת את פעולת המפוחים הבסיסיים ומזהה את  נתיבי האוויר העיקריים בחניון, כמו גם אזורים בהם יש רה-סירקולציה של האוויר.
  4. בשלב זה מוסיפים למודל מפוחי דחף, ומציבים אותם כך שיפזרו את זרימת האוויר לכל אזורי החניון.
  5. מפיקים דוח מפורט הכולל תרשימי זרימת אוויר ראויה ופרופילי מהירות של זרימות האוויר.
צור קשר
שיחה מהירה
קידום אורגני במנוע חיפוש בניית אתרים
Call
Mail