מדפי ויסות

מדפי ויסות שולטים בזרימת האוויר בתוך צינור, ארובה, או כל מערכת אחרת לטיפול באוויר. הם נמצא בשימוש במבנים תעשייתיים כדי להסדיר את זרימת האוויר במערכת המיזוג, לפיזור, יניקה או יישומי אוויר מעורבים. למדפים יש צורות מבנה שונות בהתאם לכמות, לטמפרטורה וללחצי האוויר העובר דרכם. את מדפי הויסות הראשיים מרכיבים בנקודות שונות של תעלות מיזוג אוויר והם מופעלים על ידי ידיות או על ידי מנועים. חוזק הלהבים הנובע מצורתם ועובי החומר ממנו הם עשויים משתנה לפי גודל המדף והלחצים שהוא נועד לעמוד בהם.

את מדפי הויסות מסוג OBD (OPPOSED BLADE DAMPERS) מקובל להרכיב ישירות על מפזרי האוויר. הכפות של מפזרים מסוג זה פועלות בכיוון נגדי אחת לשנייה כדי להבטיח שוויון מרבי של כמויות האוויר הנפלטות מכל פני הגריל.

במקרה של מפזרי אוויר עגולים, הוסתים הם לרוב בעלי שתי כפות חצי עגולות הפועלות ככנפי פרפר ומכסות את כל פתח המפזר. צורה אחרת של מדפים למפזרים עגולים היא צורת מניפה אופקית שלהביה נעים במקביל ליצירת מעבר אויר בכמות הדרושה בכל מקרה.

מדף ויסות VD/SVD: במדף ויסות מסוג זה עשויים הלהבים פרופיל אלומיניום ומיסבי אוקלון המבטיחים תנועה חלקה של הלהבים בכיוונים מנוגדים. בקצה הלהבים של מדף ויסות SVD יש אטמים משתלבים למניעת דליפת אוויר במצב סגור.

מפרט
אופציות:
• ציר הכנה למנוע
• התקנת מנוע

גימורים:
• אלומיניום טבעי

מידות:
• לפי דרישה

מדף ויסות RVD: מדף ויסות המתאים לרוב סוגי תעלות האוויר העגולות בעלות קוטר תואם. למדף זה יש וסת כמויות אוויר עגול, עם ידית המאפשרת את הצבתו בזווית הדרושה.

מפרט
מידות:
• קוטר כניסה: "5, "6, "8, "10, "12

מדפי ויסות GVD: במדף ויסות זה הלהבים עשויים פרופיל מפח מגולוון עבור תעלות פח שחור. ידית המאפשרת את הצבתו בזוית הרצויה, מסגרת U יציבה, תנועות הלהבים בכיוונים מנוגדים.

מפרט
אופציות:
ציר הכנה למנוע
התקנת מנוע

גימורים:
פח מגולוון

מידות:
לפי דרישה

וסת כמות OBD: וסת כמויות אוויר בעל פעולה שקטה, מונע על ידי גלגלי שיניים, הניתן לכוונן בקלות ובדייקנות. הוא מגיע כשהוא מורכב ישירות על מפזר האוויר. הכפות פועלות בכיוון נגדי אחת לשנייה כדי להבטיח שוויון מרבי של כמויות האוויר הנפלטות.

וסת כמות עגול IRIS: מדף ויסות עשוי מפח מגולוון, מותאם עבור גרילים עגולים ומפזרי ג'ט. פרופיל צר, אינו דורש עומק. ויסות כמות אוויר מדויק, הנעשה דרך בורג מרכזי.

מידות
מידות: "20, "18, "16, "14, "12, "10, "8, "6.

אל חוזרים-

אל חוזר – PRD
תריסי שחרור הלחץ PRD עשויים אלומיניום. מסגרת U יציבה.

מפרט
גימורים:
• אלומיניום טבעי

מטלפרס פתרונות חכמים.

צור קשר
שיחה מהירה
קידום אורגני במנוע חיפוש בניית אתרים
Call
Mail