מחקר ופיתוח

מחקר ופיתוח עבורנו, זה כמו אוויר לנשימה.

אנו פועלים בתחום הרגיש של אוורור וניהול עשן, ולכן אנו מקדישים משאבים ניכרים למחקר ופיתוח של מוצרים ופתרונות חדשניים לצד תכנון אופטימאלי של המערכות, המביא לחיסכון משמעותי באנרגיה ובצריכת החשמל ולהקטנת עלויות בנייה.

 

כחברה הדואגת לרווחת בני אדם, יש לנו אחריות גם לסביבה. מאמצי המחקר והפיתוח של Metalpress Smart Solutions לוקחים בחשבון את הקטנת "טביעת הרגל האקולוגית" של החברה ככל שניתן, צמצום זיהום הרעש ופליטת מזהמים של המערכות, הקטנת הבלאי והתחזוקה, והקטנת צריכת האנרגיה במבנים חדשים, לצד צמצום משמעותי במבנים קיימים.

תכנון אופטימלי מפחית עלויות

מבנים מחויבים לעמוד בתקנים הולכים ומחמירים, אך לקוחות דורשים להפחית בעלויות התקנה ואחזקה. איך עונים על אתגר שכזה?

מהנדסי Metalpress Smart Solutions משתמשים בניתוחי תוכנת CFD לכל הפרויקטים ומשלבים משוואות שימור דיפרנציאלי (מסה, אנרגיית מומנטום ליניארית וריכוז), המאפשרות תכנון מדויק של כל מערכת ואת מיקומה הנכון במבנה והתאמתה לו. תוכנת CFDמדמה את התנהגות מערכת האוורור המתוכננת, ומפיקה הדמיה תלת-ממדית ריאליסטית של זרימת האוויר בתרחישים שונים. כך מאפשרת התוכנה לבדוק התפתחות שריפה במבנה בתנאי מעבדה מבוקרים עוד בשלב התכנון, ומצביעה על רמות הרעילות, הראות, הטמפרטורה וצפיפות העשן כפי שיתפתחו במקרה חירום. השימוש בתוכנה מאפשר תכנון אופטימלי וחסכוני, המונע מצבים נפוצים של "אזורים מתים" בהם מצטבר אוויר מזוהם, כמו גם אזורים הסובלים מאוורור יתר.

איך זה עובד?

  1. יוצרים מודל תלת-ממדי ממוחשב של החניון.
  2. בהתאמה, מבצעים ניתוח מפורט המבוסס על מתווה החניון.
  3. ההדמיה בודקת את פעולת המפוחים הבסיסיים ומזהה את  נתיבי האוויר העיקריים בחניון, כמו גם אזורים בהם יש רה-סירקולציה של האוויר.
  4. בשלב זה מוסיפים למודל מפוחי דחף, ומציבים אותם כך שיפזרו את זרימת האוויר לכל אזורי החניון.
  5. מפיקים דוח מפורט הכולל תרשימי זרימת אוויר ראויה ופרופילי מהירות של זרימות האוויר.
צור קשר
שיחה מהירה
קידום אורגני במנוע חיפוש בניית אתרים
Call
Mail