אודות

קחו אוויר, נעים להכיר.

כבר למעלה מ-30 שנה שאנחנו בחברת Metalpress Smart Solutions מסייעים מדי יום למיליוני אנשים להרגיש נוח ובטוח יותר בבית, בעבודה ובשעות הפנאי, הודות למערכות האוורור, בקרת עשן ופתרונות החנייה המתקדמים, אותם אנו מייצרים ומשווקים. בארץ וברחבי העולם, אנשים בכל מקום בו מותקנות המערכות של Metalpress Smart Solutions נהנים מאוויר נקי באיכות אופטימלית כעניין שבשגרה. במקרה חירום הם יכולים לסמוך על נתיבי בריחה נקיים מעשן, המאפשרים פינוי וגישה בטוחים לכיבוי אש יעיל. חברת Metalpress Smart Solutions מציעה פתרונות כוללים לאוורור ופינוי עשן, וכן פתרונות חנייה חכמים – החל באופטימיזציה של תכנון המערכות, דרך הייצור ועד התקנה מושלמת, תוך התאמה מרבית ומדוקדקת לצרכים ולדרישות של כל לקוח.

 

התוצאה:

מחירים תחרותיים, רמת שירות גבוהה, חיסכון בזמן ובעלויות, וגם התייעלות אנרגטית משמעותית. כל זאת בהתאם לדרישות הקפדניות של רשויות הכיבוי בארץ ובעולם, מכוני התקנים ודרישות תקן 1001 על כל סעיפיו

Expect the Best

לקוחותינו מצפים לפתרונות הטובים ביותר, ואנו רואים בזה אתגר. כחברה שלא חושבת "מחוץ לקופסא", אלא יוצרת בעצמה את ה"קופסא", אנו שואפים להקדים ולענות על צרכי מגוון לקוחותינו עם יוזמות, מוצרים ופתרונות פורצי דרך, הממצבים אותנו כאחת החברות המובילות בעולם בתחומי האוורור, ניהול עשן ופתרונות חניה מתקדמים.
אנו עובדים בכל פרויקט בשיתוף פעולה הדוק עם האדריכלים, המתכננים, המהנדסים, הקבלנים ומנהלי פרויקטים, כי אנו מאמינים שזו הדרך היחידה להבטיח שהתוצאה תהיה לא פחות מהטובה ביותר.

צור קשר
שיחה מהירה
קידום אורגני במנוע חיפוש בניית אתרים
Call
Mail